Close this search box.

Teden splošnih knjižnic – 20. do 24. november 2023

Med 20. in 24. novembrom 2023 knjižnice po vsej Sloveniji praznujemo teden splošnih knjižnic. V teh dneh se bodo zvrstili različni dogodki, s katerimi knjižničarji sporočamo uporabnikom, da jim knjižnice z opravljanjem svojega poslanstva ponujamo ključ do širokih obzorij.
Vabljeni, praznujete z nami!

20. DO 24. NOVEMBER –
TEDEN BREZPLAČNEGA ČLANSTVA ZA VSE, KI ŠE NISTE ČLANI KNJIŽNICE

Ponedeljek, 20. november
VRAČANJE GRADIVA BREZ ZAMUDNINE
Na ta dan lahko predolgo izposojeno gradivo vrnete brez zamudnine.

Torek, 21. november ob 16. 30 uri
Ekološka pravljica in ustvarjalna delavnica

Pravljična ura in ustvarjalna delavnica za otroke od 3. do 8. leta starosti.

Torek, 21. november ob 18. uri
KULTURNO DRUŠTVO ČRNEČE  se predstavi
Kulturno društvo Črneče deluje in ustvarja že več kot pol stoletja. Predstavil se bo Mešani pevski zbor Črneče, Gledališka skupina in sekcije Kulturnega društva Črneče. Skozi delovanje nas bo popeljala Mira Mori, ki z lastnim umetniškim navdihom soustvarja kulturno dogajanje.

Četrtek, 23. november ob 18. uri
NATAŠA MEZNARIČ bo predstavila svojo pot iz depresije,
anksioznosti, paničnih napadov
Predstavila bo svojo pot iz obupa, žalosti, osamljenosti v srečno, radostno in mirno življenje. Na predavanju se boste seznanili z metodami za izboljšanje življenja, spoznali korake in poti iz težav ter ugotovili, da za vsak problem obstaja rešitev.