4. maj ponovno odprtje knjižnice

Spoštovani uporabniki knjižnice,

kot večina slovenskih splošnih knjižnic bomo tudi mi v ponedeljek, 4. maja 2020, ponovno odprli svoja vrata.
Knjižnica bo zaradi trenutnih razmer odprta po poletnem obratovalnem času.

Torek, četrtek, petek od 8. do 15. ure
Ponedeljek in sreda od 9. do 18. ure.

Od 4. maja dalje se bo vračilo in izposoja gradiva izvajalo po priporočilih NIJZ.

Izposoja gradiva bo potekala z upoštevanjem strogih varnostnih ukrepov (nošenje mask, razkuževanje rok, upoštevanje priporočene varnostne razdalje, omejeno hkratno število obiskovalcev v knjižnici).

VRAČILO IZPOSOJENEGA GRADIVA
– Gradivo, ki ste si ga izposodili pred zaprtjem knjižnic, lahko brez zamudnine vrnete do konca meseca maja 2020.
– Gradivo boste v knjižnici vračali na posebej označeno mesto, saj mora biti 7 dni v karanteni.

Prosimo vas, da ne hitite z vračanjem gradiva in se izognete gneči ob ponovnem odprtju.

IZPOSOJA GRADIVA
Zaželeno je, da si gradivo predhodno naročite, ker je gibanje po knjižnici omejeno in prosta izbira gradiva ni mogoča.
Gradivo lahko ob navedbi podatkov člana naročite:
– preko kataloga Cobiss+, kjer se za rezervacijo gradiva prijavite v Moja knjižnica,
– po telefonu 02 87 10 760,
– po elektronski pošti knjiznicadra@dra.sik.si.

O nadaljnjih ukrepih in spremembah vas bomo sproti obveščali.