Oddaljen dostop do elektronskih virov

Omogočamo vam oddaljen dostop do elektronskih zbirk z oddaljenih lokacij (izven knjižnice, od doma, iz službe).

Za dostop vpišite številko članske izkaznice in geslo, ki ga dobite v knjižnici.

EbscoHost - servis, ki omogoča iskanje, pregledovanje, shranjevanje in tiskanje polnih besedil člankov z vseh znanstvenih področij (podatkovne zbirke Academic Search Elite, Business Source Premier, MasterFILEPremier, Newspaper Source in MEDLINE).
Oddaljen dostop

Pressreader - zbirka časopisov in revij 100-tih držav sveta.
Oddaljen dostop

IUS-info - portal z največjo zbirko pravnih informacij.

Dlib.si - Digitalna knjižnica Slovenije, spletni portal za dostop do slovenskega digitaliziranega znanja in kulturnih zakladov.

WorldCat - je največja mreža knjižničnih vsebin in servisov.

Kamra - digitalizirana kulturna dediščina slovenskih pokrajin.